Про онлайн курс “Жінки благодаті”
Дорогі жінки, хочемо повідомити вам дуже гарну новину, на яку очікувало багато з вас!

Оскільки вже майже рік немає можливості створювати живі групи “Жінок благодаті” для спільного духовного зростання, до нас зверталося багато жінок із проханням про можливість брати участь в онлайн зустрічах. Порадившись з о. Ігором Тузиком, який здійснює духовну опіку над нашим курсом, ми вирішили створити онлайн курс на основі восьми тем, які є в книзі та робочому зошиті “Благодаті повна”.

Пропонуємо вам відеоуроки, домашні завдання, зустрічі в групах з вашими аніматорками, щоб ви могли на повну засмакувати цей час благодаті для ваших душ, час відкриття наново своєї жіночності - саме такою, якою її задумав Господь.

Наш Творець і Батько прагне, щоб кожна з нас наново відкривала цей образ, закладений у нас Ним Самим. Бо лише тоді будемо щасливі, коли віднайдемо і укріпимо цей фундамент - духовне життя. А далі на цій основі можемо розбудовувати і розвивати інші сфери свого життя - стосунки, праця, творчість.

Тож запрошуємо вас у онлайн пригоду для своєї душі!

Вісім тем - вісім місяців у спільності Божих жінок!

В онлайн курсі однієї теми (тривалістю один місяць) ми приготували для вас:

відеоурок від Джанет Бенковік;
8 відеоуроків від о. Ігора Тузика;
2 міні-фільми про двох святих жінок;
домашні завдання;
дві онлайн зустрічі у малій групі з аніматоркою;
одна онлайн зустріч з духівником та зі мною, де ви можете ставити свої запитання, ділитися своїми переживаннями, досвідом, плодами почутого в курсі.
У першому модулі курсу з відео уроків о. Ігора Тузика ви дізнаєтесь:

✅в чому полягає гідність жінки у світлі Єви та Марії;
✅як дружити з Богородицею і наслідувати її, щоб бути жінками благодаті;
✅яким чином жінки роблять наш світ прекрасним;
✅як віднайти свій образ жіночності, на який кожна з нас створена Богом;
✅що таке духовне материнство кожної жінки;
✅до чого закликає сучасних жінок Церква;
✅який вплив мають жінки в теперішньому світі і що ми можемо робити в ньому як жінки благодаті.

А ще:
переглянете навчальне відео від засновниці курсу Джанет Бенковік;
познайомитесь з двома святими жінками - Едитою Штайн та Софією Барат;
отримуватимете домашні✍️ завдання, які надихатимуть і розкриватимуть вашу жіночність;
на вас чекають чудові зустрічі з аніматорками - жінками благодаті, які самі пройшли курс і мають досвід ведення груп наживо, а тепер зможуть проводити такі зустрічі для вас онлайн;
Господь приготував для вас нові знайомства з жінками онлайн, з якими ви можете продовжувати духовну дружбу за межами курсу!
візьмете участь в онлайн зустріч з духівником курсу, де зможете поставити свої запитання та поділитися тим, як пережили курс.

У другому модулі курсу з відео уроків о. Ігора Тузика ви дізнаєтесь:

✅про класичні види молитви: усну молитву (укладена та спонтанна), розважання або медитацію та контемплятивну молитву;
✅ про особливості кожного з трьох видів молитви і як ми можемо їх практикувати в особистому житті;
✅про різні способи молитви Святим Письмом;
✅про історію молитви Вервиці, її глибину та силу, познайомитесь з Апостольським посланням Івана-Павла II “Про святу Вервицю”, дізнаєтесь, як вчинити Вервицю сімейною молитвою;
✅про інструменти та підказки, як зробити щоденну особисту молитву постійною;
✅що таке молитовна боротьба та отримаєте поради, яким чином поліпшити своє молитовне життя;
✅як довіряти Богові, досвідчувати силу молитви і чому так важливо бути жінкою молитви, щоб своїм життям змінювати історію.


А ще:
переглянете навчальне відео від засновниці курсу Джанет Бенковік;
познайомитесь з двома святими жінками - Терезою Авільською та Гертрудою Великою;
отримуватимете домашні✍️ завдання, які надихатимуть і розкриватимуть вашу жіночність;
на вас чекають чудові зустрічі в малих групах з учасницями курсу, які проводитимуть для вас аніматорки, і в яких ви будете ділитися відповідями з домашніх завдань;
у закритій групі отримувати чимало додаткових матеріалів для глибшого пізнання теми;
візьмете участь в онлайн зустрічі з духівником курсу, де зможете поставити свої запитання та поділитися тим, як пережили курс.

Реєстрація буде здійснюватись на кожну окрему тему. Оскільки наш курс немає жодного фінансування й досі його діяльність підтримувалася виключно видавництвом “Апостол”, то зараз потребуємо коштів, щоб покрити витрати на виготовлення курсу та його постійну технічну підтримку. Для вас працюватиме ціла команда, яка дбатиме про те, щоб ви отримали багато плодів для свого життя! Тому ми встановили мінімальну вартість участі розміром 300.00 грн за місячний курс.

Наш курс не є комерційним проектом, тому будемо раді, якщо хтось з вас зможе підтримати наш проект своїми пожертвами.

ОНЛАЙН КУРС “ЖІНКИ БЛАГОДАТІ”
Курс триває з 15 ТРАВНЯ по 15 ЧЕРВНЯ 2021 року
Вартість курсу 300.00 грн
Виберіть модуль, в якому бажаєте взяти участь:
ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА КУРС "ЖІНКИ БЛАГОДАТІ"
Джанет Бенковік
Засновниця курсу
Засновниця та президент католицького апостоляту для жінок «Жінок благодаті». Вона уклала програму курсу, який включає систематичні зустрічі жінок у групах для обговорення тем у книзі та для праці з робочим зошитом. Після багатьох років непрактикуючого християнства, в 1981 році Джанет повернулася до своєї католицької віри. Її навернення спровокувало нове покликання: ділитися Божим Словом через використання засобів масової інформації. Протягом тридцяти років вона є ведучою програм на католицькому радіо та телебаченні, авторкою багатьох книг і ведучою семінарів, організаторкою реколекцій.
о. Ігор Тузик
Духівник курсу в Україні
Священник, сотрудник парафії Різдва Христового в Івано-Франківську. Працює на Архієпархіальному радіо Дзвони, тісно співпрацює з видавництвом “Апостол”.
Відповідальний за передшлюбну катехизацію в парафії, є духівником і засновником парафіяльної спільноти християнських сімей Ковчег, духівником курсу "Жінки благодаті" та проповідником РАДОСТІ!
Щасливий чоловік своєї дружини Олі, батько чотирьох донечок!
“Люблю те, що роблю і тих, для кого роблю!!!”

Осадчук Оксана
Головна координаторка курсу
Заступниця директора видавництва “Апостол”, перекладачка та упорядник книг, головна координаторка курсу “Жінки благодаті” в Україні, засновниця онлайн платформи для жінок, які прагнуть віднайти свій правдивий образ, “Неповторна”.
Своє духовне зростання завдячую спільноті “Як Марія” та Школі Християнського Життя і Євангелізації.
Любляча дружина та мама трьох синів.
“Моє натхнення - це служіння жінкам. Дуже прагну, щоб кожна жінка насправді відчувала себе неповторною, щасливою, реалізованою, була тією, яка несе світло Божої любові у світ, була духовною мамою, яка народжує нових дітей для Бога”.

ВІДГУКИ УЧАСНИЦЬ КУРСУ

Курс «Жінки благодаті» сам прийшов до мене, точніше на мою парафію, тому я не могла не бути тут. Він став для мене ще однією сходинкою в моєму поступі до Бога. Я вчуся приймати всі ситуації, які стаються в моєму житті, як дар Бога для зростання у вірі, для зміни моїх негативних рис характеру, а через мене для зміни людей з якими зустрічаюся в житті.

Сам формат зустрічей спонукає до відкритості, щирості і душевної теплоти. Дякую Богу за цей дар і за всіх з ким зустрічаюся тут.

Леся
Усе, що подається в цьому курсі, написано так глибоко і так доступно водночас! Живі свідчення жінок та дівчат, цитати й приклади зі Святого Письма, уривки з енциклік та ККЦ – це ще не всі щаблі на «драбинці», яка безсумнівно веде до Царства Божого, і якою для мене і є цей курс «Жінки благодаті». Надзвичайно тішуся кожним уроком цього курсу і є безмежно вдячною, бо відчуваю і бачу як ці заняття одне за одним зближають мене з Богом, відкриваючи мені Його правдиве обличчя!
Марія
Курс «Жінки благодаті» став новою сходинкою в моєму житті, яке змінилося на 180 градусів, в протилежну сторону. З його допомогою, я почала розуміти речі, на які ніколи навіть не звертала уваги. «Жінки благодаті» змінюють мене, моє ставлення до своєї сім’ї, до оточуючих, а головне − моє ставлення до Бога. Я наважилась зробити крок, який не змогла зробити протягом багатьох років. Це сильні емоції, це новий досвід, це розуміння своєї місії в цьому світі. «Жінки благодаті» − це шанс, який люблячий Бог дав мені, щоб змінити моє життя на краще.

Вікторія

Для мене курс став свіжим подихом у стосунках з Богом. Я почала глибше пізнавати себе, розуміти себе та ближнього, почала дивитися на себе очима Ісуса. Я почала відчувати ще більшу вдячність Господу за Його ведення, подарунки та любов, яку я відкриваю у щоденних справах.
Я вчуся мовчати і слухати ближнього, бути більш покірною та смиренною у сімейному житті та на роботі. І, як мені здається, я нарешті почала любити себе і почала розуміти (розрізняти), що таке Божа воля у моєму житті.

Богдана

Для мене курс «Жінки благодаті» − це унікальна можливість пізнати, зрозуміти та відчути себе, свою жіночність крізь призму духовності. Це можливість, зростати, реалізуватися як жінка, перебуваючи в оточенні інших жінок. Для мене це велика благодать! 😊😇😉
Леся
Завжди з задоволенням відвідую курс «Жінки благодаті». Дізнаюсь багато ніби загальновідомих речей, але в новому світлі.
Після зустрічей повертаюся окриленою позитивністю та бажанням змінити світ на краще.
Оксана
Курс «Жінки благодаті» — це завжди гарний настрій, молитва, свідчення. Цей курс мене навчив більше довіряти Богові і покладатись на Нього в усьому.
До цього часу я більше хотіла, щоб було по-моєму, а тепер тільки по волі Божій.

Світлана

Завдяки курсу «Жінки благодаті» Господь відновив у мене бажання ще більше Його пізнавати. Відновив мою щоденну особисту зустріч з Ним. Перемінює мій характер. Дає більше радості і любові бачити в щоденних речах.
Дякую Богові за цей курс і можливість перебувати в Його благодаті.

Світлана

Для мене курс є тією путівною зіркою, яка мене супроводжує у моєму житті. Я відкрила для себе можливість спілкуватися з жінками про важливі теми, які мене цікавили все моє життя. Завжди мріяла про те, щоб були у моєму колі жінки, з якими можна було б говорити про Бога, про свідчення присутності і допомоги Бога.
Після зустрічей завжди приходить відчуття наповненості і благодаті. І цим відчуттям і радістю ділюся зі своєю сім’єю, рідними і близькими.
Оксана
Курс «Жінки благодаті» для мене особисто є ще одним способом говорити з Богом, із Марією. Інколи теми, які ти направду проживаєш серцем і душею, «оживають» у повсякденні, вияскравлюють те, про що раніше думала, мучилася якоюсь відповіддю і не зовсім її знаходила, а через ці зустрічі й навчання раптом ясніше уявила й зрозуміла.
Думаю, участь у курсі справді була і є натхненням Божим для мене.
Ліліана
Дуже вдячна Богові за можливість брати участь у курсі «Жінки благодаті». Для мене цей курс відкрив багато цікавих і глибоких християнських істин, познайомилась з глибоко духовними жінками, пізнала суть покликання жінки.
Галина
Курс «Жінки благодаті» мені дуже до душі. Чекаю на чергові зустрічі; вони стимулюють мене читання християнську літературу. Ці спілкування збагачують мене духовно; згуртовують нас, як «молитовну родину».
Леся
Завдяки курсу «Жінки благодаті» я ще раз чітко впевнилася, що кожна з нас – то неповторна перлина, котрою Господь прикрашає Свій маєстат слави. Кожна особа – безцінний скарб, надзвичайно важливий пазл у загальній картині світу. І без мене цей світ був би неповним.
Від початку відвідин курсу вже зростають у мені плоди витривалості в молитві, вмінні слухати голос Божий і вислухати ближніх, прийняття себе й інших жінок, котрі – ніби розкішні квіти – розкриваються пелюстка за пелюсткою для того, щоб свідчити про численні благодаті, подаровані Творцем.
Щоразу після нашої зустрічі виходжу наповнена, збудована, окрилена й одухотворена! Хочеться нести світло, мир, любов і випромінювати благодать, якою збагачуюся з Божої ласки на групках, всім оточуючим!
Ольга
Цей курс наповнює моє серце миром і переконанням у Божу присутність в моїй щоденності. В Божій любові я відновлюю свою ідентичність, як доньки Бога-Отця. В Його погляді я реалізую покликання своєї жіночості.
Бути жінкою – це бути даром для інших так, як цього прагне Бог. Це служба з любов’ю і молитвою у виконанні мого покликання як жінки, монахині.
Під час цього курсу, наближаємось до життя у Святому Дусі. Разом з Пресвятою Дівою Марією вчимося правильно розпізнавати Божу волю, приймати її і реалізувати згідно з Божим задумом. Досвідчую радість від перебування у спільноті жінок, які прагнуть слідувати дорогою за Господом.
Богу подяка, а також всім, хто прикладає зусилля, щоб показати красу і цінність жінки. Відкривати дар жіночості і відновлювати Обличчя Христової Церкви.
С. Еріка Дорош
монахиня зі Згромадження Сестер Св. Йосипа
Курс «Жінки благодаті» навчив більше молитися, відкрив у мені багато нового.
Надзвичайно цікаво і зворушливо слухати інших жінок, їхні твердження та свідчення!!!
Результатом курсу є усвідомлення ролі Бога й молитви у житті людини та особистісний розвиток.
Також я зрозуміла, якою важливою є роль жінки у світі загалом. Велична, особлива, неповторна роль.
Ольга
Для мене цей курс поглиблює знання про молитву, розуміння ККЦ, а особливо будують свідчення інших жінок. Відчувається теплість відносин і підтримка. Завдяки курсу в мене відновилася особиста щоденна молитва.
Наталя
Вчуся відкривати себе. Вчуся довіряти. Довіряти. Д-О-В-І-Р-Я-Т-И. Богові. Людям. Собі.
Розуміти глибше своє жіноче начало; те, що вибрана була ще до створення світу й є донькою Божою.
У мене було всепоглинаюче бажання молитися, бути на Літургії, читати духовну літературу. Так Божа любов ступенями вливає в мою зболілу, спраглу душу почуття смиренності, лагідності, прощення...
Бог завжди дає потрібних мені людей. Групка – необхідна для мене «година» і вчасна. Для мене це потрібні люди. Чудові жінки й дівчата взаємобудують одна одну. Мене. Кожна – особлива.
Формат зустрічі дозволяє висловитись, вислухати, збагатитися досвідом. Це ніби, біжучи, зупинитись серед хаосу – напитися ароматного чаю – усміхнутися – далі піти помірним кроком.

Таня