КУРС ДЛЯ ЖІНОК

ДОРОГА ДО ВНУТРІШНЬОГОЗЦІЛЕННЯ

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

Курс складається з кількох модулів, кожен з яких триває 4 тижні. Ви можете взяти участь в одному або кількох модулях на ваш вибір. На даний час передбачено сім модулів цього курсу.
КОЖЕН МОДУЛЬ КУРСУ ТРИВАТИМЕ 4 ТИЖНІ
ЯК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ КУРСКожна учасниця буде проходити курс у КОМФОРТНОМУ ДЛЯ НЕЇ ТЕМПІ. Всі матеріали будуть публікуватися у закритій групі в телеграм-каналі і ви будете мати до них необмежений за часом доступ.
ЩОДНЯ УЧАСНИЦІ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ ПРАЦІ, СЕРЕД ЯКИХ:🧡 Тематичні відео;🧡 Практичні вправи (в тому числі арт-терапевтичні та духовні)🧡 Аудіомедитації;🧡 Біблійні медитації;🧡 Цитати дня.

Учасниці виконуть завдання і діляться ними в закритій групі у Telegram. Найкращий спосіб досягти успіху – це спланувати заздалегідь і виділити певний час для вивчення матеріалу. Приділіть собі 15-20 хвилин свого дня і ви відчуєте зцілюючу силу зустрічі із собою та Богом!
У курсі є можливість участі у ДУХОВНО-ТЕРАПЕВТИЧНІЙ ГРУПІ. Впродовж одного модуля відбудеться дві такі зустрічі тривалістю дві години кожна.
Також є можливість ІНДИВІДУАЛЬНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ.
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ОДНОМУ МОДУЛІ КУРСУ: 550.00 (без участі в групі)750.00 (з участю в духовно-терапевтичній групі)1500.00 (з участю в духовно-терапевтичній групі та індивідуальна консультація)

- модулі курсу -

Дорога до внутрішнього зцілення

Жінка, яка знає, хто вона

Жінка, яка знає, хто вона

Тілесне зцілення жінки

Тілесне зцілення жінки

Емоційно здорова жінка

Емоційно здорова жінка

- авторка та ведуча курсу -

Оксана Осадчук

● засновниця платформи для жінок “Неповторна”● координаторка курсу “Жінки благодаті” для українок у цілому світі● магістр богослов'я● арт-терапевт● груповий терапевт

Оксана Осадчук
Оксана Осадчук

ВІДГУКИ ЧАСНИЦЬ КУРСУ

💞Оксана Міщенко

Дякую пані Оксані за прекрасний перший модуль “Жінка, яка знає, хто вона”. Він дійсно показав мені дорогу до себе, вмиротворення в серці та душі, а також відкрив Бога по- іншому. Курс християнський, його організація дуже продумана, вона ніжно показує стежинку до істинної любові, і немає значення скільки віри у твоєму серці, тут все відкривається по-іншому, по-новому.💞

💞Лілія Зозуленко

В 1 модулі курсу "Дорога до внутрішнього зцілення" (“Жінка, яка знає, хто вона”) я відкрила для себе красу сповільнення, пізнавала своє справжнє "Я", свої бажання; пережила глибоку близькість із собою, з Богом, наповнилася вдячністю, любов'ю. Відчула внутрішній спокій, умиротвореність.

💞Анничка Федунь

Це курс я рекомендую серцем. Я пройшла особисто, він повернув мене до себе самої, нагадав мені, що моя точка опори — Господь. Курс подарував мені цілий місяць неймовірних днів з Ісусом, відбудував моє серце, котре проживає війну. Дякую, ❤️ бо це неймовірна пригода повернення до себе самої, що заховалася в найглибших закутках серця, до кращих часів, а тепер знає, що кращий час — сьогодні. Тут і тепер з Ісусом. Амінь. 


💞Анастасія Подгаєцька

Хочу подякувати п. Оксані Осадчук за курс "Дорога до внутрішнього зцілення".Я з радістю пройшла модуль "Жінка, яка знає хто вона". Проживаючи кожен день я з задоволенням вчилася відкривати, пізнавати і любити себе та Бога. Виконувала арт-терапевтичні вправи і медитації, вчилася усвідомленого слухання і контемплятивної молитви. Цей курс допоміг мені стати на дорогу до внутрішнього зцілення і вірю, що цей досвід стане початком переміни мого серця і життя.

💞Євгенія

🧡 Я тішуся, бо оголошення про цей курс побачила у Фейсбуці за два дні до початку, перед тим не заходила у соцмережу досить довго. І Ісус подарував всі можливості для того, щоб могти мені взяти участь. І через цей курс Він знаходив моє серце на медитаціях біблійних уривків і на всіх інших завданнях. 🧡 Найбільш цінно для мене, що цей курс не просто мені відкриває більшу правду про мене, але що прямою дорогою веде моє серце до Ісуса. І дає Йому простір для зцілення мого внутрішнього світу, простір для того, що не під силу жодній науці, чи вченню. Мені подобається, що в цьому курсі я також глибше пізнаю Бога у Його церкві, і що психологія тут є тільки інструментом, помічнецею для богослов'я, а не навпаки. 🧡 Також мені цей курс підійшов тим, що він легкий, завдання не вимагають від мене багато зусиль, натомість Ісус підлаштовував події мого життя під теми, які я проходила у цьому модулі. Тому у мене було чітке розуміння, що Господь веде цю справу, послуговуючись Його дітьми, як своїми добрими олівцями. 

💞Анастасія Матвійчук 

Перше, що хочу сказати — це те, що мене охоплює гордість, що такі курси створюються, що такі курси дієві і потрібні, що жінки долучаються і потребують цього. Такі речі набагато потрібніші, ніж ми можемо собі уявити. Особисто я дякую можливість відкрити для себе нові практики (напр. духовні медитації я робила вперше, так як в голові була думка, що медитації це є щось погане і я рада, що курс відкрив мені знання саме про ДУХОВНІ медитації, а не ті, що першими виникають в голові). Дякую, що могла відчути щирість як і авторки курсу, так і інших учасниць, бо це єднає. Дякую за відкритість до різноманітності у створенні курсу, я б ніколи не могла собі подумати, що деякі завдання (які спочатку здавалися дуже простими і породжували упереджену думку) можуть так вплинути на мене. Хоч і курс я ще досі смакую і розтягую це задоволення, мені просто хочеться подякувати і побажати подальшого зросту. Це дуже-дуже потрібно жінкам, незалежно від віку!