ДОРОГІ ЖІНКИ, ВІТАЮ ВАС НА СТОРІНЦІ ОНЛАЙН ПЛАТФОРМИ ДЛЯ ЖІНОК “НЕПОВТОРНА”!

Мета цього проекту - зібрати велике коло жінок, які люблять і шукають Бога, які хочуть розвиватися і відкривати в собі Божий образ, закладений в нас Творцем. Іншими словами, тут будемо займатися реставрацією “ікони нас самих”, нашого образу, щоб кожна жінка, яка торкнеться того, що буде пропонувати наша платформа, стала хоча б на іскринку щасливішою, красивішою, мудрішою, вільнішою, радіснішою.


Усього цього будемо вчитися в наших експерток, а також в одна одної. Тут ми зможемо досвідчити велику силу підтримки одна одної, ділитися своїм досвідом і талантами, своїм шляхом віднайдення себе неповторної. Адже кожна з нас унікальна - такої жінки ніколи не було раніше і ніколи не буде. Творець задумав тебе як неповторну, єдину в своєму роді, таку одну. Він прагне, щоб ми були щасливі вже: там, де ми є, в тих обставинах, в яких ми є, з тими можливостями, які ми маємо.


Кожна з нас має свою особливу життєву історію, кожна знаходиться в якійсь конкретній точці, з якої хоче розпочати чи продовжити шлях свого розвитку разом з нашою платформою “Неповторна”. Тут ми усі різні, але кожну об'єднує одна мета - ставати такою, якою хоче бачити мене Бог у своєму особливому задумі, який Він має для кожної жінки.


На нашій платформі пропонуємо різноманітні курси, вебінари, майстер-класи, прямі ефіри, інтерв'ю, відеосюжети, які стосуються різних сфер життя кожної неповторної жінки. я впевнена, що кожна знайде щось для себе серед численних пропозицій на нашому сайті.


Деякі ресурси будуть у вільному доступі, інші - платні, оскільки наповнення даної платформи потребує чимало фінансових і часових затрат та зусиль. Наші курси ведуть чудові досвідчені експертки та експерти, які будуть допомагати тобі віднайти і пройти свій особливий шлях, віднайдення своєї жіночності, своєї ідентичності.


Запрошуємо в чудову подорож до відкриття своєї жіночності і неповторності!

КУРСИ "НЕПОВТОРНОЇ"
ОНЛАЙН КУРС “ЖІНКИ БЛАГОДАТІ”
Курс триває з 15 жоВтНЯ по 15 листопада 2021 року
Вартість курсу 450.00 грн
Виберіть модуль, в якому бажаєте взяти участь:
Оформіть підписку на новини онлайн платформи НЕПОВТОРНА
КОМАНДА АДМІНІСТРАТОРІВ ПЛАТФОРМИ
Дорошенко Іванна
Заступник головного редактора видавництва «Апостол», коректор, упорядник.
Учасниця першої групи «Жінок благодаті». А згодом і сама стала аніматоркою для прекрасних дівчат і жінок, які взяли участь у новому наборі курсу.
Мене надихає сонце, квіти, радісний блиск в очах дітей і їхні посмішки, книги, історії людей, які розповідають про дію Бога у своєму житті.
Хміль Тетяна
Головна редакторка видавництва «Апостол», журналістка, перекладачка, авторка книг.
Одна з перших дівчат, які пройшли курс «Жінки благодаті», згодом стала аніматоркою наймолодших дівчат-учасниць курсу.
Мене надихають подорожі, море, весна, фіалки та діти.

Броніцька Надія
Мама двох дітей, викладач ІФНТУНГ, катехит. Дизайнер платформи "Неповторна".
Є учасницею першої групи «Жінок благодаті». Була аніматоркою для жінок у новому наборі курсу.
Мене надихають: діти, друзі, книги, життя святих і радісні люди.
Нестерук Олена
Проект менеджер платформи "Неповторна", менеджер продакшн студії YES.
Люблю знайомитися з людьми із різних країн світу, саме це мотивує мене вчити мови та подорожувати (відвідала 25 країн світу).
Люблю дітей, для цього відклала все і вирушила на 14 місяців на місію до Ель Сальвадору.