ЕМОЦІЙНО ЗДОРОВА ЖІНКА

ЕМОЦІЙНО ЗДОРОВА ЖІНКА

1 тиждень. ЗУСТРІТИСЯ ЗІ СВОЇМИ ЕМОЦІЯМИ.У цьому тижні познайомимося зі світом емоцій, будемо відслідковувати і називати свої емоції, перебуваючи «тут і тепер», дізнаємося, чи Бог та ангели мають емоції, чому емоції є Божим даром для нас і як ми грішимо емоціями.
2 тиждень. ПРИЙНЯТИ СВОЇ ЕМОЦІЇ.Будемо вчитися присвоювати собі емоції, переживати їх глибоко без емоціонування, шукати і знаходити Бога у своїх емоціях.
3 тиждень. КЕРУВАТИ СВОЇМИ ЕМОЦІЯМИ.Будемо практикувати витримування та контейнування своїх емоцій, справлятися з токсичними емоціями, виробляти навик а керування емоціями через мислення (духовне відновлення розуму) та молитву.
4 тиждень. ЗЦІЛИТИ ЕМОЦІЙНІ РАНИ.Будемо досліджувати вплив емоцій та стресу на тіло, появу психосоматичних проявів, молитися за наше емоційне зцілення, будемо відкривати образ емоційно здорової жінки.

ВАРТІСТЬ

Виберіть зручний для вас пакет курсу

ПАКЕТ І

550 грн.

В свому ритмі

Включено в пакет

  Онлайн курс - 4 тижні

ПАКЕТ ІІ

750 грн.

Пройдемо разом

Включено в пакет

  Онлайн курс - 4 тижні
  Дві терапевтичні зустрічі по 2 год. 

ПАКЕТ ІІІ

1500 грн.

Я маю ціль

Включено в пакет

  Онлайн курс - 4 тижні
  Дві терапевтичні зустрічі по 2 год. 
  Одна індивідуальна консультація1 год.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

Курс складається з кількох модулів, кожен з яких триває 4 тижні. Ви можете взяти участь в одному або кількох модулях на ваш вибір. На даний час передбачено сім модулів цього курсу.
КОЖЕН МОДУЛЬ КУРСУ ТРИВАТИМЕ 4 ТИЖНІ
ЯК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ КУРСКожна учасниця буде проходити курс у КОМФОРТНОМУ ДЛЯ НЕЇ ТЕМПІ. Всі матеріали будуть публікуватися у закритій групі в телеграм-каналі і ви будете мати до них необмежений за часом доступ.
ЩОДНЯ УЧАСНИЦІ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ ПРАЦІ, СЕРЕД ЯКИХ:🧡 Тематичні відео;🧡 Практичні вправи (в тому числі арт-терапевтичні та духовні)🧡 Аудіомедитації;🧡 Біблійні медитації;🧡 Цитати дня.

Учасниці виконуть завдання і діляться ними в закритій групі у Telegram. Найкращий спосіб досягти успіху – це спланувати заздалегідь і виділити певний час для вивчення матеріалу. Приділіть собі 15-20 хвилин свого дня і ви відчуєте зцілюючу силу зустрічі із собою та Богом!
У курсі є можливість участі у ДУХОВНО-ТЕРАПЕВТИЧНІЙ ГРУПІ. Впродовж одного модуля відбудеться дві такі зустрічі тривалістю дві години кожна.
Також є можливість ІНДИВІДУАЛЬНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ.
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ОДНОМУ МОДУЛІ КУРСУ: 550.00 (без участі в групі)750.00 (з участю в духовно-терапевтичній групі)1500.00 (з участю в духовно-терапевтичній групі та індивідуальна консультація)

- модулі курсу -

Дорога до внутрішнього зцілення

Жінка, яка знає, хто вона

Жінка, яка знає, хто вона

Тілесне зцілення жінки

Тілесне зцілення жінки

Емоційно здорова жінка

Емоційно здорова жінка