ТІЛЕСНЕ ЗЦІЛЕННЯ ЖІНКИ

Illustration

1 тиждень. БУТИ В ТІЛІ ТУТ І ТЕПЕР.Будемо вчитися усвідомлено перебувати в тілі, слухати і чути його, перебуваючи в Божій присутності.
2 тиждень. ПРИЙНЯТИ СВОЄ ТІЛО.Будемо досліджувати своє ставлення до нашого тіла, змінювати установки, відкривати, що означає, що моє тіло є храмом Святого Духа.
3 тиждень. ДБАТИ ПРО СВОЄ ТІЛО.Тут йтиметься про відпочинок для тіла, фізичні вправи, харчування, а також біблійний погляд на догляд за тілом.
4 тиждень. ЗЦІЛЕННЯ ТІЛА.Будемо досліджувати зв’язок між духовним, емоційним і фізичним здоров'ям, а також молитися про фізичне зцілення.

ВАРТІСТЬ

Виберіть зручний для вас пакет курсу

ПАКЕТ І

550 грн.

В свому ритмі

Включено в пакет

  Онлайн курс - 4 тижні

ПАКЕТ ІІ

750 грн.

Пройдемо разом

Включено в пакет

  Онлайн курс - 4 тижні
  Дві терапевтичні зустрічі по 2 год. 

ПАКЕТ ІІІ

1500 грн.

Я маю ціль

Включено в пакет

  Онлайн курс - 4 тижні
  Дві терапевтичні зустрічі по 2 год. 
  Одна індивідуальна консультація1 год.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

Курс складається з кількох модулів, кожен з яких триває 4 тижні. Ви можете взяти участь в одному або кількох модулях на ваш вибір. На даний час передбачено сім модулів цього курсу.
КОЖЕН МОДУЛЬ КУРСУ ТРИВАТИМЕ 4 ТИЖНІ
ЯК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ КУРСКожна учасниця буде проходити курс у КОМФОРТНОМУ ДЛЯ НЕЇ ТЕМПІ. Всі матеріали будуть публікуватися у закритій групі в телеграм-каналі і ви будете мати до них необмежений за часом доступ.
ЩОДНЯ УЧАСНИЦІ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ ПРАЦІ, СЕРЕД ЯКИХ:🧡 Тематичні відео;🧡 Практичні вправи (в тому числі арт-терапевтичні та духовні)🧡 Аудіомедитації;🧡 Біблійні медитації;🧡 Цитати дня.

Учасниці виконуть завдання і діляться ними в закритій групі у Telegram. Найкращий спосіб досягти успіху – це спланувати заздалегідь і виділити певний час для вивчення матеріалу. Приділіть собі 15-20 хвилин свого дня і ви відчуєте зцілюючу силу зустрічі із собою та Богом!
У курсі є можливість участі у ДУХОВНО-ТЕРАПЕВТИЧНІЙ ГРУПІ. Впродовж одного модуля відбудеться дві такі зустрічі тривалістю дві години кожна.
Також є можливість ІНДИВІДУАЛЬНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ.
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ОДНОМУ МОДУЛІ КУРСУ: 550.00 (без участі в групі)750.00 (з участю в духовно-терапевтичній групі)1500.00 (з участю в духовно-терапевтичній групі та індивідуальна консультація)

- модулі курсу -

Дорога до внутрішнього зцілення

Жінка, яка знає, хто вона

Жінка, яка знає, хто вона

Тілесне зцілення жінки

Тілесне зцілення жінки

Емоційно здорова жінка

Емоційно здорова жінка