ЖІНКА, ЯКА ЗНАЄ, ХТО ВОНА

ЖІНКА, ЯКА ЗНАЄ, ХТО ВОНА

1 тиждень. ВТИХОМИРИТИ СЕРЦЕ І НАВЧИТИСЯ ПЕРЕБУВАТИ У БОЖІЙ ПРИСУТНОСТІ.Будемо вчитися слухати себе і Бога в тиші свого серця, віновлювати усвідомлений зв'язок з собою і навколишнім світом.
2 тиждень. МІЙ ОБРАЗ БОГА. Будемо відкривати свій образ Бога, Ким Бог є для мене зараз, і чому так важливо це розуміти для мого зцілення.
3 тиждень. ОБРАЗ СЕБЕ, ПІЗНАННЯ СЕБЕ.Будемо пізнавати, що означає, що я створена на образ Бога, відповідати на питання ХТО Я, приймати свою ідентичність як доньки Божої.
4 тиждень. ПІЗНАТИ І ПОЛЮБИТИ СЕБЕ У СВІТЛІ БОЖОЇ ЛЮБОВІ.Будемо пізнавати, як ставимося до себе, і будемо вчитися приймати себе так, як нас приймає люблячий Бог.

ВАРТІСТЬ

Виберіть зручний для вас ПАКЕТ курсу.Після успішної оплати вас перенаправить в телеграм групу, де буде проходити ваш модуль курсу.

ПАКЕТ І

550 грн.

В свому ритмі

Включено в пакет

  Онлайн курс - 4 тижні

ПАКЕТ ІІ

850 грн.

Пройдемо разом

Включено в пакет

  Онлайн курс - 4 тижні
  Дві терапевтичні зустрічі по 2 год. 

ПАКЕТ ІІІ

1500 грн.

Я маю ціль

Включено в пакет

  Онлайн курс - 4 тижні
  Дві терапевтичні зустрічі по 2 год. 
  Одна індивідуальна консультація1 год.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

Курс складається з кількох модулів, кожен з яких триває 4 тижні. Ви можете взяти участь в одному або кількох модулях на ваш вибір. На даний час передбачено сім модулів цього курсу.
КОЖЕН МОДУЛЬ КУРСУ ТРИВАТИМЕ 4 ТИЖНІ
ЯК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ КУРСКожна учасниця буде проходити курс у КОМФОРТНОМУ ДЛЯ НЕЇ ТЕМПІ. Всі матеріали будуть публікуватися у закритій групі в телеграм-каналі і ви будете мати до них необмежений за часом доступ.
ЩОДНЯ УЧАСНИЦІ БУДУТЬ ОТРИМУВАТИ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ ПРАЦІ, СЕРЕД ЯКИХ:🧡 Тематичні відео;🧡 Практичні вправи (в тому числі арт-терапевтичні та духовні)🧡 Аудіомедитації;🧡 Біблійні медитації;🧡 Цитати дня.

Учасниці виконуть завдання і діляться ними в закритій групі у Telegram. Найкращий спосіб досягти успіху – це спланувати заздалегідь і виділити певний час для вивчення матеріалу. Приділіть собі 15-20 хвилин свого дня і ви відчуєте зцілюючу силу зустрічі із собою та Богом!
У курсі є можливість участі у ДУХОВНО-ТЕРАПЕВТИЧНІЙ ГРУПІ. Впродовж одного модуля відбудеться дві такі зустрічі тривалістю дві години кожна.
Також є можливість ІНДИВІДУАЛЬНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ.
ВАРТІСТЬ УЧАСТІ В ОДНОМУ МОДУЛІ КУРСУ: 550.00 (без участі в групі)750.00 (з участю в духовно-терапевтичній групі)1500.00 (з участю в духовно-терапевтичній групі та індивідуальна консультація)

- модулі курсу -

Дорога до внутрішнього зцілення

Жінка, яка знає, хто вона

Духовно здорова жінка

Жінка, яка знає, хто вона

Жінка, яка знає, хто вона

Тілесне зцілення жінки

Тілесне зцілення жінки

Емоційно здорова жінка

Емоційно здорова жінка